Gospel Box przyzna specjalną nagrodę!

Gospel Box podczas Festivalu poda wyniki i przyzna nagrodę specjalną. Magazyn na swojej stronie ogłosił właśnie plebiscyt na najciekawsze wydarzenie muzyczne roku. Lista z pośród której możecie głosować jest dostępna tutaj:

gospelbox.pl

Zapraszamy również i my do głosowania!

 

 

 

 

ZESPOŁY NOMINOWANE DO NAGRODY:

Arkadio – za najlepszy, naszym zdaniem, technicznie rzecz biorąc, rap chrześcijański w Polsce. To między innymi dzięki takim ludziom jak Arkadio osoby do tej pory mające „na pieńku” z rapem opowiadającym o Jezusie doceniają ten nurt.

Ks. Jakub Bartczak – za przebicie się z hip-hopowym przesłaniem do mainstreamu. Kawałek zatytułowany „Pismo święte” jest zdecydowanym królem Internetu, wywołał reakcje w całej Polsce, w większości przypadków pozytywne. Tysiące młodych ludzi uznało, że czytanie Pisma Świętego jest spoko.

Luxtorpeda – za co każdy wie. Dobre przesłanie na szczytach list przebojów, nie tylko tych katolickich, to jest konkretne osiągnięcie twórcy Arki Noego. A poza tym, to po prostu świetne ciężkie granie. Robert grając taką muzykę świetnie się bawi i chyba przede wszystkim o to w tym chodziło. A że przy okazji Ewangelizuje? Super!

Monika Kuszyńska – za niezwykle szczerą, poruszającą i prawdziwą płytę „Ocalona”. Krążek opowiada historię jej życia, jest zapisem zmagań z samą sobą po wypadku samochodowym, po którym wokalistka straciła władze w nogach. Nas ta płyta niezwykle poruszyła. Nie mniej niż sama osoba Moniki.

Mate.o – Mateusz to świetny gość. Gdyby nie było za co, to coś bym wymyślił. Ale całe szczęście jest! Polski Sting wydał świetny album „Akustyczny”, który pokazuje w jaki sposób opowiadać muzyką trzymając się bardzo prostych środków wyrazu.

Jednego Serca Jednego Ducha – Rewelacyjny, ewangelizacyjny koncert, obok którego nie można przejść obojętnie. To już dziesiąta edycja tego znakomitego wydarzenia, które nie tylko poprzez swojego Ducha, ale i poziom artystyczny zmieniło w bardzo dużym stopniu polską scenę chrześcijańską.

Scroll to Top