Frenchman wystąpi na 4. Festiwalu Chrześcijańskie Granie

Frenchman się zapowiada na Festiwal

http://youtu.be/kNFnTsKtwNU

 

 

Frenchman się zapowiada. Juz 18 października 2014 pojawi się podczas 4. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Będzie to okazja niecodzienna, bo wystąpi w towarzystwie uwielbieniowym – po nim zagra Zespół 33 oraz odbędzie się Koncert Uwielbienia.
Rozpoczniemy na hip-hopowo. Frenchman to bardzo znany i ceniony raper oraz DJ. Urodzony w Gabonie syn Francuza i Polki ma swój niepowtarzalny styl. Współpracował m.in. z Mariką, Jamalem. Niedawno wydany album “Rachunek sumienia” to niesamowita podróż w głąb siebie na spotkanie ze Stwórcą. A wszystko to na podkładzie bitów ze starych gospelowych pieśni. Jest to pierwszy solowy album od premiery w 2011 bestsellerowej płyty „Świadectwo”.

„Zagram materiał z płyty „Rachunek Sumienia”, który będzię zmiksowany z kawałkami ze „Świadectwa” – zapowiada.

Zapraszamy więc na Festiwal, który po przerwie wraca do Dobrego Miejsca na warszawskich Bielanach. Jest to jedyne katolickie centrum kultury w Warszawie, a także wyjątkowe na mapie Polski. Poza koncertami, znajdziecie w nim pokazy filmowe, wystawy tematyczne oraz festyny i kiermasze rękodzieła.

“Ten ośrodek tętni życiem i stał się centralnym punktem na mapie rodzimych miejsc związanych z muzyką graną przez chrześcijan.” – pisze o nim Marcin Jakimowicz w Gościu Niedzielnym (GN nr 22/2013). Po prostu Dobre Miejsce.

Bilety na pierwszy i drugi dzień 4. Festiwalu Chrześcijańskie Granie można już kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl albo w ich sklepie stacjonarnym (ul. Dewajtis 3, Warszawa, Las Bielański, wejście B) – ceny 20zł (sobota) / 15zł (niedziela) w przedsprzedaży. W dniu koncertu będą o 10 zł droższe. Wszelkie info znajdziecie na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl oraz na facebooku.

Frenchman wystąpi na 4. Festiwalu Chrześcijańskie Granie
fot. Tomek Piróg
Scroll to Top