Film „Dotknij nieba” oraz akcja KatolikWspiera.pl w Dobrym Miejscu!

W najbliższą niedzielę 16. czerwca o godz 18:00 spotkajmy się Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach! W kolejnym już seansie Forum Filmów Nie-Zwyczajnych obejrzymy historię z muzyką chrześcijańską w tle oraz porozmawiamy na temat nowej festiwalowej akcji. Do zobaczenia!

„Dotknij nieba” to prawdziwa historia powstania największego religijnego hitu w dziejach amerykańskiej muzyki. Skomponowany przez Barta Millarda i zespoł MercyMe utwór „I Can Only Imagine” z miejsca podbił listy przebojów i serca słuchaczy.

Spotkanie filmowe tradycyjnie poprowadzi o. Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości jak również wykładowca PWTW.

Wydarzenie FB:
https://www.facebook.com/events/2061793603928975/

16.06.19r. godz.: 18:00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki
Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

Bilety – w cenie 15 zł dostępne on-line na Evenea oraz stacjonarnie godzinę przed wydarzeniem (KASA BILETOWA w recepcji Domu Rekolekcyjnego w wejściu A – https://warszawa.dobremiejsce.eu/galeria/wejscie-a/).

Ten przebój kinowy idealnie pasuje do inauguracji naszej nowej akcji na portalu katolikwspiera.pl

Tak jak życie filmowego Barta, tak też i historia Festiwalu Chrześcijańskie Granie pokazuje, że muzyka ma wielki wpływ na rozwój, wzrastanie człowieka i jego charakteru.

Przyjdź w niedzielę do Dobrego Miejsca, aby porozmawiać z nami o szczegółach naszej akcji, a już dziś sprawdź projekt na katolikwspiera.pl.

<< Podaruj bilet dla młodych na Festiwal Chrześcijańskie Granie 2019 (kliknij) >>

Celem projektu jest pomoc 175 młodym ludziom (domy dziecka, ośrodki terapii, ubogie rodziny…), których nie stać na zakup biletu na Festiwal. Przez dobrą, wartościową muzykę chcemy dotrzeć to tych osób i razem radować się i uwielbiać naszego Pana.

Kierujemy prośbę do naszych Przyjaciół o wsparcie tego dzieła. Uzbieraną kwotę 7700zł wykorzystamy na organizację Festiwalu, a w zamian zaprosimy na to wydarzenie 175 młodych.

Zmieniaj z nami muzykę chrześcijańską w Polsce!!!
Fundacja „Chrześcijańskie Granie”

Scroll to Top