Festiwal Chrześcijańskie Granie – kup bilet na jeden z najciekawszych festiwali w Warszawie

„Festiwal debiutów” to hasło zbliżającej się 9. edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie. Na jednej scenie 24 listopada pojawi się czołówka młodej sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Wśród nich znajdą się zespoły: Sąsiedzi + (laureaci konkursu Non Stop CCM), Let Him Run (Debiut 2018) oraz raper Hiob. Festiwal Chrześcijańskie Granie w tym roku powraca do warszawskiego centrum kultury Dobre Miejsce. Sercem wydarzenia będzie konkurs Debiuty 2019, w którym zmierzą się wykonawcy wytypowani poprzez fundację Chrześcijańskie Granie, Listę z Mocą, Festiwal Hip Hop w Złotowie oraz plebiscyt sms-owy. – mówi Michał Guzek, organizator festiwalu.

Bilety na festiwal można kupić poprzez : GOOUT.NET , EVENTIM.PL  lub przelew w cenie 44 w przedsprzedaży/ 50 zł. w dniu wydarzenia– Fundacja Chrześcijańskie Granie, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa Nr konta (ING Bank): 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (Darowizna na cele statutowe)

 

W tym roku nowością festiwalu będzie szeroka transmisja przez internet. Zapraszamy do udostępnienia relacji z wydarzenia na youtube patronom medialnym i zainteresowanym mediom. Chcemy, żeby poprzez strony różnych witryn, festiwal mogły zobaczyć dziesiątki tysięcy ludzi w kraju i zagranicą. Wierzymy, że koncerty młodych zespołów może być inspiracją i umocnieniem dla wielu widzów. – zapewnia Michał Guzek.

 

Co roku wśród publiczności wiele emocji wzbudza konkurs Debiuty im. Moniki Brzozy. Profesjonalne jury oceni 4 wykonawców, którzy powalczą o tytuł Debiutu publiczności i jury. Na scenie w Dobrym Miejscu zobaczymy zespół „Tato” wykonujący muzykę elektroniczno – uwielbieniową. W różnych odcieniach muzyki worship zaprezentują swoje materiały: Iwona Janicka z projektem „Dla Bożej chwały” i Iwona Pietrala z Londynu. Czwartego debiutanta poznamy we wrześniu. Zwycięzca konkursu Hip Hop Festiwal uzupełni grono debiutantów. Jak co roku, wykonawcy występujący w konkursie Debiuty zaprezentują własny repertuar z debiutanckiego albumu lub materiału z nadchodzącej płyty.

 

Festiwal w tym roku poprzedzi „scena festiwalowa Grajmy Chrześcijańskie Granie” w Dobrym Miejscu. W październiku planowane są dwa koncerty, w ramach których wystąpią gwiazdy muzyki chrześcijańskiej: Tau, ks. Jakub Bartczak oraz Magda Anioł i zespół Soudarion. Wydarzenie będzie finałem akcji „Podaruj bilet dla młodych na Festiwal Chrześcijańskie Granie”. Na stronie katolikwspiera.pl można ufundować bilety dla młodych, którzy chcieliby uczestniczyć w 9. Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

 

https://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/201908-juz-29-trwa-akcja-podaruj-bilet-dla-mlodych-na-festiwal-chrzescijanskie-granie-2019/

 

 

Organizatorami festiwalu i wydarzeń towarzyszących są: Dobre Miejsce, serwis chrzescijanskigranie.pl, fundacja „Chrześcijańskie Granie” i parafia Pokamedulska na warszawskich Bielanach. Więcej informacji o biletach i o samym festiwalu można znaleźć na stronie Chrześcijańskiego Grania.

 

KUP DOBRĄ PŁYTĘ!  WEJDŹ NA:

SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

Magda Anioł wydała przebojowy krążek ODMAWIAM
Scroll to Top