16. grudnia godz. 12:10 Festiwal Chrześcijańskie Granie w Studio Raban TVP!

Zapewne podczas Festiwalu zauważyliście kręcących się tu i ówdzie kamerzystę i reporterów. Oni nie tylko kręcili się, ale kręcili materiał! 🙂 Profesjonalny reportaż z Festiwalu Chrześcijańskie Granie! Jesteście ciekawi jak wyszło? Zapraszamy w sobotę 16. grudnia o godz. 12:10 do TVP1! Studio Raban.

Kasia Blat z Play&Pray udziela wywiadu Studio Raban (foto.: Karol Regulski / Dobre Miejsce)

Studio Raban to pytania niedające spokoju, wątpliwości, z którymi warto się zmierzyć, to historie młodzieży, która swoim życiem i działaniem inspiruje innych. Z niektórymi bohaterami spotkamy się w ich świecie, a z innymi w klimatycznych kawiarniach. W Studio Raban spotkamy się też z autorytetami, które z młodzieżą porozmawiają o sprawach ważnych. W programie zagoszczą bohaterowie z Polski jak i z zagranicy.

A tak zapraszają do oglądania programu na swoim fanpage FB 🙂

https://www.facebook.com/StudioRabanTVP/videos/341273662948155/

 

7. Festiwal Chrześcijańskie Granie odbył się 26. listopada 2017 na warszawskiej Arenie Ursynów.

StronaB podbiła serca publiczności kawałkiem „Niespiesznie” i zdobyła tytuł Premiery Roku 2017!

Podczas całego wydarzenia zagrały takie zespoły jak: Play&Pray, Tomek Jasiński Music, Muode Koty,Arkadio, StronaB, BeU oraz gwiazda wieczoru Gospel Rain.

Partner główny: Fundacja PZU

Organizatorzy: Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Dobre Miejsce

Sponsorzy: Office Heaven (www.officeheaven.pl) oraz Towarzystwa Biznesowe (www.towarzystwobiznesowe.pl)

Patroni Medialni: Radio Warszawa, Radio Victoria, Radio Niepokalanów, Radio Jasna Góra, Radio Zamość, Radio Emaus, Radio RDN Małopolska, Radio Rdn Nowy Sącz, Lista z Mocą, Lista Złota 10 Radia Warszawa, Lista Muzyczne Dary, Kmdm.pl, Chrześcijańskie Granie, koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, TVP1, Radio Profeto.

Scroll to Top