Targi Wydawców Katolickich 2023

Festiwal Chrześcijańskie Granie na Targach Wydawców Katolickich 2023

XXVIII Targi Wydawców Katolickich odbędą się w dniach od 20 – 23 kwietnia 2023 r. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, Plac Zamkowy 4 w Warszawie. Swoje stoisko na targach również będzie miało Chrześcijańskie Granie.

KUP BILETY NA FESTIWAL: Bilety na Festiwal Chrześcijańskie Granie – muzyka chrześcijańska (chrzescijanskiegranie.pl)

Chrześcijańskie Granie zaprasza na wydarzenia:

CO DALEJ Z MUZYKĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ? DEBATA W AGERE CONTRA

CZWARTEK, 20 KWIETNIA 2023 O 19:00

CO DALEJ Z MUZYKĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ? DEBATA W AGERE CONTRA | Facebook

CO DALEJ Z MUZYKĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ? SPOTKANIE W ARKADACH KUBICKIEGO

SOBOTA, 22 KWIETNIA 2023 O 15:00

CO DALEJ Z MUZYKĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ? SPOTKANIE W ARKADACH KUBICKIEGO | Facebook

XII Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023

NIEDZIELA, 23 KWIETNIA 2023 O 16:00

XII Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023 | Facebook

kup bilety: Bilety na Festiwal Chrześcijańskie Granie – muzyka chrześcijańska (chrzescijanskiegranie.pl)

Arkady Kubickiego – miejsce znajdujące się w centrum Stolicy, w którym organizowanych jest wiele ekspozycji targowych, wystawienniczych, kulturalnych. 

Naszą imprezą, Targami – Świętem Dobrej Książki – włączamy się w realizację hasła Roku Duszpasterskiego Wierzę w Kościół Chrystusowy oraz w przygotowania i mające odbyć się Światowe Dni Młodych Lizbona 2023 pod hasłem Maryja wstała i poszła z pośpiechemPragniemy również włączyć się w Rok Apelu Jasnogórskiego (70-lecie powstania), a także w Rok Mikołaja Kopernika oraz Rok Jana Matejki, aby przypomnieć ich postacie oraz zasługi, jak również postawę obywatelskiej służby narodowi, na stałe obecne w naszej społecznej świadomości, stanowiące jednocześnie żywy dowód zasług Polski i Polaków dla świata. – informują organizatorzy.

Wchodzące w skład programu towarzyszącego spotkania autorskie, promocje książek, dyskusje panelowe oraz wystawy odbędą się w salach Zamku Królewskiego, a także namiotach ustawionych tuż przed Arkadami Kubickiego.

Jednym z kluczowych elementów targowych wydarzeń będzie finał 26. edycji Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. Wręczenie Nagrody za rok 2023 będzie miało miejsce podczas uroczystej Gali i koncertu w dniu 22 kwietnia w Katedrze Polowej Wojska Polskiego (Warszawa, ul. Długa 13/15). W tym samym czasie uhonorowani zostaną również laureaci Nagrody Mały FENIKS 2023, która skierowana jest do instytucji i osób promujących wartościowe książki.

Sale spotkań autorskich, prezentacji, debat czy promocji będą tak jak dotychczas zlokalizowane w salach Zamku Królewskiego oraz w pobliżu Arkad Kubickiego, w specjalnie przygotowanym namiocie.

Więcej: DEBIUTY: Znamy finalistów festiwalu Chrześcijańskie Granie 2023 (chrzescijanskiegranie.pl)

Scroll to Top