Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018: ks. Andrzej Daniewicz (La Pallotina)

 

Na 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie zobaczymy i poznamy ks. Andrzeja Daniewicza. Krótkie uwielbienie będzie miało miejsce 25 listopada na zakończenie festiwalu na Arenie Ursynów. Już dzisiaj kup bilety na Eventim.pl !

 

Koncerty zespołu ks. Andrzeja Daniewicza i zespłu La Pallotina:

17 czerwca – Praskie Dni Rodziny, Skaryszewska, Warszawa

24 czerwca – Piknik z Ojcem, Dewajtis 3, Warszawa – www.dobremiejsce.org

 

Ks. Andrzej Daniewicz – pallotyn, założyciel i lider La Pallotiny, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej). Komponuje, pisze teksty, gra na gitarze i klawiszach. Początkowo jego muzyczne apostolstwo opierało się na stylistyce popowo-jazzowej. Jednak zakładając La Pallotinę, postanowił sięgnąć do mocniejszego brzmienia.

 

Ks. Andrzej z zespołem La Pallotina w styczniu 2018 wydał album „Miłość nad Wisłą”.  Jest autorem kompozycji i tekstów oraz głównym wykonawcą na albumie. Pozostali współtwórcy to Witek Wilk, perkusista i producent, Dominik Sławiński, basista i wokalista oraz Piotr Szewczenko, gitarzysta. Zespół działa od 2005 roku i jest klasyfikowany jako wykonawca chrześcijańskiego rocka.

 

Bogactwem grupy są „słowa, które nie wymagają słów”. W „Miłości nad Wisłą” mówią one o uzdrowieniu i uwolnieniu wewnętrznym; opisują i zwiastują stan bliskości z Chrystusem ubogim i czystym.

 

Zespół posiada na koncie występy na dużych i małych festiwalach muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Jest obecny w katolickich mediach i aktywny w projektach ekumenicznych, takich jak „Tydzień dla Jezusa” 2017. Intensywną linią działania dla członków La Pallotiny są też muzyczne posługi uwielbienia podczas rekolekcji charyzmatycznych jak i comiesięczne worship sessions w pallotyńskim kościele Chrystusa Króla na warszawskiej Pradze (co miesiąc 22)

 

 

KUPUJĄC BILETY NA FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE MNOŻYSZ DOBRO!

Przedsprzedaż / sprzedaż biletów na WWW.EVENTIM.PL
BILETY:
29 zł. (trybuny) / 49 zł. (płyta) do 30 czerwca
39 zł. (trybuny) / 59 zł. (płyta) do 30 października
49 zł  (trybuny) / 69 zł. (płyta) od 1 listopada do 26 listopada
Bilet grupowy – powyżej 10 osób –
30 zł. (trybuny) / 40 zł. (płyta)

Zamówienia grupowe również poprzez kontakt: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl

 

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)
Scroll to Top