Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018 już w niedzielę 25 listopada

25 listopada 2018, w Arenie Ursynów w Warszawie odbędzie się 8. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Na jednej scenie pojawią się gwiazdy i debiutanci wykonujący muzykę z dobrym przesłaniem. Jest to jeden z najciekawszych festiwali tej jesieni.

Kup bilet na festiwal poprzez  WWW.EVENTIM.PL

 

 

Podczas festiwalu zaprezentuje się 7 wykonawców, w tym trzy zespoły powalczą o miano Debiutu jury i publiczności. Debiutantów oceni piosenkarka Magda Anioł, poeta i dziennikarz Gościa Niedzielnego Szymon Babuchowski, organizator koncertu „Bądź jak Jezus” i „Betlejem w Polsce” Adam Guzdek oraz specjalistka od emisji głosu Katarzyna Goszcz. Konkurs poprzedzi Msza Święta, której będzie przewodniczył bp Michał Janocha.

 

Nie zabraknie doświadczonych i znanych zespołów z ostatnich lat. Wystąpi m.in. laureat Debiuty 2012, nagrody Moc Dobra i Premier 2017 – StronaB czy znani z mocnego przekazu raperski skład Wyrwani z Niewoli. W tym roku za album „Trzy Sny” nagrodę Złoty Krążek otrzyma Kuba Kornacki i Kanaan. Podczas finału zagra i zaśpiewa uwielbieniowy koncert ks. Andrzej Daniewicz – lider zespołu La Pallotina. Wydarzenie poprowadzi jezuita i dziennikarz Łukasz Sośniak SJ.

 

Na festiwalu nie zabraknie specjalnej strefy dla rodziców z dziećmi. Meryland -opieka dzienna, zaprasza do wspólnej zabawy. Będą kolorowe klocki, gry, zabawki, baloniki, malowanie buzi oraz zabawy z chustą animacyjną. Poza strefą dziecka będzie funkcjonowała rodzinno- powołaniowa, w której będzie można spotkać misjonarzy, księży, dobre fundacje, wspólnoty i stoiska z muzyką, książkami oraz koszulkami.

 

Transmisja festiwalu Chrześcijańskie Granie przewidziana jest w Radiu Profeto i Telewizji Dobre Media. Relacje przez cały dzień można usłyszeć na antenie Radia Warszawa 106,2 fm.

 

Bilety na festiwal w promocyjnych cenach: 40zł płyta / 30 zł trybuny, można zakupić poprzez przelew na konto Fundacji „Chrześcijańskie Granie”:

 

46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
    Fundacja „Chrześcijańskie Granie”
    ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
    Tytułem: (festiwal.darowizna na cele statutowe)

 

Do 25. listopada regularne ceny za bilet na EVENTIM.PL :49 zł trybuny, 69 zł płyta. Więcej informacji o festiwalu, programie i biletach można znaleźć na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

Projekt jest współorganizowany przez Samorząd województwa Mazowieckiego. Partnerem festiwalu jest fundacja PZU.

 

Scroll to Top