Dziękujemy Bogu i Wam wszystkim!

Wiara – Autentyczny przekaz – Radość i Wdzięczność. To był Festival. Takie wartości przyświecały nam podczas przygotowań. Dla nas spełniły się one w 100%. Mamy nadzieję, że także dla Was.

Jak wspomniał Michał Guzek, podczas koncertu galowego Złote Krążki, „moc w słabości się doskonali”. I ufamy, że tak jest. To był czas łaski dla każdego z organizatorów. Chcieliśmy też, aby taki był dla Was. Aby była radość.

Widzimy też z perspektywy czasu, że wiele musimy poprawić w przyszłym roku. I chcemy to zrobić. Dziękujemy za każdy głos krytyki. Tak samo jak za każdy głos wsparcia. Bo dzięki temu widzimy, że Festival żyje. Że nie jest tylko naszym wymysłem.

Całe to przedsięwizięcie nie byłoby możliwe do zrealizowania bez pomocy. I tak chcielibyśmy podziękować Bogu jako temu, który całość nadzorował i na szczęście „wtykał nos” we wszystkie sprawy.

Pozdrawiamy zespoły (StronaB, Love Story, Arkadio i Antonina Krzysztoń), które chciały zagrać dla Was – dzięki za autentyczne treści, za muzykę i dobrą zabawę. Dziękujemy wszystkim ludziom, którzy wspierali nas swoimi umiejętnościami, dobrym słowem,

poświęconym czasem, modlitwą. Także tym wszystkim, którzy uczestniczyli w Niedzieli Uwielbienia. Tylko wspólnie mogliśmy tak wiele zrobić.

Niemało pomocy otymaliśmy też od naszych patronów – to dzięki nim dowiedzieliście się o Festivalu. Dzięki!

Koncert Antoniny Krzysztoń oraz aukcja w Podziemiach Kamedulskich pozwoliła Radiu Warszawa zebrać potrzebne pieniądze na agregat prądotwórczy – w sumie zebraliśmy prawie 10 000 zł! Niesamowite! Dziękujemy serdecznie!

Zapraszamy Was za rok. Oby było nas więcej. Radości i dobrej muzyki niech nie zabraknie!:)

I na koniec mała galeria – taka „behind the scene”;)
[print_gllr id=702 display=short]

Scroll to Top