Daj Dziesiątkę za STADION MŁODYCH 2018 – AKCJA MODLITEWNA

Trwa modlitwa za spotkanie STADION MŁODYCH 2018, które odbędzie się 6 października na Stadionie Narodowym w Warszawie. Fundacja „Chrześcijańskie Granie” poleca i popiera wydarzenie!

 

DAJ DZIESIĄTKĘ ZA STADION MŁODYCH !!!

 

Wierząc w moc modlitwy, zapraszamy Cię do wspólnego odmawiania różańca za Stadion Młodych.

Jeśli zdecydujesz się odmówić każdego dnia DZIESIĄTKĘ różańca, włączymy Cię do jednej z grup liczących 20 osób (odpowiadających ilości tajemnic w całym różańcu), tak zwanej Drużyny Stadionu Młodych. W ten sposób wspólnie odmówimy codziennie wiele różańców w intencjach Stadionu Młodych.

Aby potwierdzić swój udział wyślij e-mail na adresdziesiatka@stadionmlodych.pl, w temacie wpisując swoje imię oraz miejscowość, w której mieszkasz.
W odpowiedzi otrzymasz od nas e-mail z tajemnicą, którą będziesz codziennie rozważał, modląc się dziesiątką różańca – do 5 października.

https://festival.chrzescijanskiegranie.pl/stadion-mlodych-2018-program-spotkania-warszawa/

 

STADION MŁODYCH 2018

Dla każdego. Bo On kocha absolutnie każdego i czeka także na Ciebie.

Nawet, jeśli pomimo zżerającej Cię ciekawości wciąż się wahasz, to pozwól, żeby On sam pokazał Ci, jaki Jest. Stadion Młodych jest przede wszystkim dla tych, którzy jeszcze Go nie spotkali i chcą doświadczyć Jego niezwykłej Mocy, która wymiata!

Nieważne, jakie popełniłeś błędy! On zawsze, z tą samą czułą miłością w oczach na Ciebie czeka. Dlatego przyjdź do Niego! On jest super, Ty też- na pewno się dogadacie! On chce, aby spotykało Cię jak najwięcej niezwykłych zdarzeń, żebyś poznawał fantastycznych ludzi. Co więcej, On ,tak jak Ty, lubi dobrą muzykę. Dlatego, na PGE Narodowym odbędą się także koncerty, występy artystyczne, spotkania z niezwykłymi ludźmi i ich historiami.

Blisko 70 tys. ludzi będzie się razem modlić i uwielbiać Boga, by doświadczyć Jego Miłości. Bądź wśród nich także Ty!

Za: Fb

8. Festiwal Chrześcijańskie Granie – Warszawa, Arena Ursynów, 25 listopada 2018

Kup bilet w dobrej cenie na
WWW.EVENTIM.PL

 

Budujemy dobrą scenę. Bez Twojego wsparcia nie zmienimy jej. Proszę o stały przelew albo drobną cegiełkę poprzez: allages.pl oraz zrzutka.pl

Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Scroll to Top