CO DALEJ Z MUZYKĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ? DEBATA FESTIWALOWA

Co dalej z muzyką chrześcijańską?- to tytuł debaty towarzyszącej Festiwalowi Chrześcijańskie Granie i Targom Wydawców Katolickich. Odbędzie się on w Arkadach Kubickiego (sobota, 22 kwietnia,g.15) jako jeden z paneli w ramach Targów Wydawców Katolickich. W ramach finału Targów odbędzie się 12. Festiwal Chrześcijańskie Granie.

Panel CO DALEJ Z MUZYKĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ odbędzie w Arkadach Kubickiego w ramach Targów Wydawców Katolickich. W tym spotkaniu wezmą udział:
Konrad Habit (fundacja E+, zespół dlaTego), Krzysztof Sowiński (zespół Redhead Hero, kanał na Youtube: SOWINSKY), Marcin Wargocki, Marta Kaczmarczyk (zespół NSA, uczestnik koncertu Debiuty 2023) oraz Sylwia Piotrowska (uczestniczka koncertu Debiuty 2023). Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia, początek o g.15.00.

“Czy dzisiaj warto wydawać płyty CD? Jak dzisiaj wygląda scena muzyki chrześcijańskiej z perspektywy wykonawców i zespołów CCM. Na te zagadnienia porozmawiają uczestnicy spotkania podczas Targów Wydawców katolickich w Warszawie. Cieszę się, że wśród gości pojawią się muzycy biorący w konkursie Debiuty 2023.” – mówi Michał Guzek, organizator wydarzenia.

Targi Wydawców Katolickich odbędą się w Arkadach Kubickiego od 20 do 23 kwietnia br. Finał Targów będzie miał miejsce podczas XII edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie, który odbędzie się 23 kwietnia w Dobrym Miejscu, ul. Dewajtis 3, początek od 16.00.

Bilety na XII edycję Festiwalu Chrześcijańskie Granie dostępne są na: https://biletyna.pl/koncert/Festiwal-Chrzescijanskie-Granie Dla grup składających się z minimum 10-ciu osób organizatorzy przygotowali bilety w niższej cenie. Informacje o biletach również na stronie:  Bilety na Festiwal Chrześcijańskie Granie – muzyka chrześcijańska (chrzescijanskiegranie.pl)

Całość będzie też transmitowana przez www.FabrykaKoncertow.com.pl

Festiwal organizowany jest przez „Chrześcijańskie Granie”, Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” i Agencję Koncertową “PROTOCULTURE”.

Scroll to Top