Chrześcijańskie Granie 2022 – transmisja i bilety!

Festiwal Chrześcijańskie Granie w tym roku odbędzie się w Warszawie. Dzięki Tv Dobre Media wydarzenie będzie mogło obejrzeć nawet kilkadziesiąt tysięcy osób w internecie. Stacja transmitowała takie wydarzenia jak: „Jezus na Stadionie”, „Golgotę Młodych” czy „Przystanek Jezus”. Transmisja rozpocznie się 23 października o 15.00 na www.dobremedia.org, Youtube oraz portale i serwisy katolickie.  

 

XI edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się 23 października o 15.00 w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. W ramach festiwalu wystąpią: Tylko Ty (laureaci NON STOP CCM), zespół Jedno (Debiut 2021) oraz finaliści konkursu Debiuty 2022: Bonoboco, Marta Madejska i Sezon na Czereśnie.

 „W programie poza najlepszą młodą sceną muzyki chrześcijańskiej znajdą się świadectwa liderów wspólnot misyjnych Domy Serca oraz Shalom. Nie zabraknie prezentacji ciekawych inicjatyw. Wśród nich znajdą się: Spotkanie Młodych w Wołczynie oraz ogólnopolska akcja Qulturalne Bierzmowanie” – mówi Michał Guzek z festiwalu Chrześcijańskie Granie. „Dodatkowymi atrakcjami będzie strefa dla dzieci, natomiast dla dorosłych czekają stoiska z koszulkami, płytami i dobrymi książkami.” – dodaje Michał Guzek. 

PROGRAM FESTIWALU: 

15.00 – JEDNO
15.40 – MARTA MADEJSKA
16.10 – BONOBOCO
16.40 – SEZON NA CZEREŚNIE
17.20 – TYLKO TY

Bilety na festiwal Chrześcijańskie Granie można zakupić w cenie 49 zł na stronie: Biletyna.plebilet.plkupbilecik.pl. Bilety pokrywają koszty organizacji m.in. transmisji, nagłośnienia czy światła. Bilety w niższej cenie na festiwal można otrzymać również poprzez wsparcie na platformie Patronite.pl. 

Całe wydarzenie będzie można obejrzeć poprzez Youtube na kanale Telewizji Dobre Media oraz portale i serwisy internetowe rozgłośni katolickich.


Festiwal Chrześcijańskie Granie odbywa się od 2011 roku w Warszawie. Na scenie m.in. w Arenie Ursynów, w Parku Sowińskiego czy Katolickiego Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE wystąpiło kilkudziesięciu artystów z całego kraju. Wśród nich byli debiutanci: Muode Koty, Soudarion, StronaB, Albo i Nie, ale także gwiazdy muzyki z dobrym przesłaniem: Gospel Rain, Antonina Krzysztoń, Arkadio czy ks. Jakub Bartczak. Artyści występujący na festiwalu prezentują różne gatunki muzyczne od popu, rocka przez hip-hop po poezję śpiewaną.  

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć poprzez wydarzeniu na FB: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022 oraz na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

OGLĄDAJ FESTIWAL:

Scroll to Top