Chrześcijańskie Granie 2019 za nami! Projekt dla Bożej Chwały – Debiutem Roku 2019

9. Festiwal Chrześcijańskie Granie za nami! Był to czas radości i niespodzianek. Publika w Dobrym Miejscu i widzowie transmisji mogli uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu. W trakcie festiwalu odbyła się premiera aż trzech płyt. W tym dniu na rynku ukazała się ogólnopolska składanka “Chrześcijańskie Granie 2019”, na której znalazło się aż 11 wykonawców. Warszawska publika po raz pierwszy mogła kupić nowe albumy: Hioba “Stwardnienie Rozsiane” i Iwony Pietrali “Jesteś blisko”. Cieszymy się z kolejnej edycji konkursu Debiuty. W tym roku głosami publiczności i jury miano DEBIUTU 2019 otrzymał Projekt dla Bożej Chwały.” – mówi Michał Guzek, organizator festiwalu.

 

 

 

 

 

 

KUP PŁYTĘ CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2019 – WWW.SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

Jak zauważa przewodnicząca jury Katarzyna Goszcz, poziom muzyki chrześcijańskiej wzrasta. Jest coraz więcej debiutantów na scenie muzyki chrześcijańskiej. W tym roku na scenie w Dobrym Miejscu wystąpiło aż 4 wykonawców: Iwona Pietrala z zespołem (wytypowana przez Listę z Mocą), Iwona Janicka z projektem dla Boże Chwały (wytypowana przez plebiscyt sms), Wojtek Dziwak “Błęcki” (wytypowany przez Projekt Kostka) oraz Tato (wybrany przez Fundację Chrześcijańskie Granie). Jak co roku, wykonawcy występujący w konkursie Debiuty prezentowali własny repertuar z debiutanckiego albumu lub materiał z nadchodzącej płyty. W jury tegorocznego konkursu zasiedli: piosenkarka, dziennikarka i logopeda Katarzyna Goszcz, właściciel studia L.I.F.E Produkcja Adam Batruch oraz Adam Guzdek, organizator takich koncertów jak “Betlejem w Polsce” czy “Bądź jak Jezus”.

 

W tym roku festiwal transmitowało Radio Wnet i Radio Fiat. Poprzez Telewizję Dobre Media oraz media wydarzenie obejrzało kilkanaście tysięcy widzów w Polsce i zagranicą.

 

Zobacz transmisję:

 

Scroll to Top