4. Festiwal Chrześcijańskie Granie - zielony

Bilety na 4. Festiwal już w sprzedaży!

4. Festiwal Chrześcijańskie Granie - zielony

Ruszyliśmy ze sprzedażą biletów na Festiwal Chrześcijańskie Granie 2014, który będzie miał miejsce od 18 do 19 października w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. Bilety można zakupić poprzez stronę www.chrzescijanskiegranie.pl, a od jutra również w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

Pierwszego dnia (18 października) podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie zobaczymy zespoły: 33, Frenchman oraz Koncert Uwielbienia.W ramach koncertów odbędzie się promocja akcji Grajmy!Chrześcijańskie Granie. Bilety na koncerty można zakupić w cenie 20 zł. – w dniu Festiwalu w cenie 25 zł. – Bilety można kupić pod linkiem.

Drugiego dnia (19 października)  Złoty Krążek odbierze magda.lenie frączek za największą sprzedaż płyty Effatha. Magda w tym roku zdobyła również nagrodę Feniks – Stowarzyszenia Wydawców Katolickich oraz na Międzynarodowym Festiwalu Filmów w Niepokalanowie za teledysk. Przed koncertem jako support wystąpi zespół konkursowy, który będzie wybrany w specjalnym głosowaniu. Bilety na koncerty można zakupić w cenie 15 zł. – w dniu Festiwalu w cenie 20 zł. – Bilety można kupić pod  linkiem.

Magda.lena Frączek

Scroll to Top