4. Festiwal Chrześcijańskie Granie - banner

Artyści 2014

 

4. Festiwal Chrześcijańskie Granie - banner

Tym razem 2 dni Festiwalu wypełni mieszanka hip-hopu oraz uwielbienia. Bilety możecie już kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

SOBOTA – 18 października 2014

 

(KUP BILET NA SOBOTĘ)

Frenchman to bardzo znany i ceniony raper oraz DJ. Urodzony w Gabonie syn francuza i polki ma swój niepowtarzalny styl. Współpracował m.in. z Mariką, Jamalem. Niedawno wydany album “Rachunek sumienia” to niesamowita podróż w głąb siebie na spotkanie ze Stwórcą. A wszystko to na podkładzie bitów ze starych gospelowych pieśni.

 

Zespół 33 w swoim dorobku ma “tylko” debiutancką płytę – “Jezus Królem Chwały”. Wystarczy jednak jej posłuchać i już wiadomo, dlaczego wielu nazywa ją “uwielbieniową płytą roku 2013”, a prawdopobodnie 2014 też. Można było posłuchać ich podczas Koncertu Debiuty 2014 im. Moniki Brzozy, a ostatnio podczas XVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Gospel w Gniewie. W czym tkwi tajemnica sukcesu? Świetna muzyka, dobre teksty oraz niesamowity głos Asi Koniecznej to jedne ze składników. Tym jednak co sprawia, że ich kompozycje trafiają tak mocno jest modlitwa. Słychać i widać, że w pełni świadomie wiedzą komu grają. I dlaczego.

 

Sobotni wieczór zakończy uwielbieniowy projekt w którym wezmą udział muzycy StronyB, TGD oraz El Camino. Powstanie on specjalnie na tę okazję. Możemy spodziewać się przynajmniej kilku niespodzianek. Szczegóły organizatorzy obiecują ujawnić wkrótce.

 

NIEDZIELA – 19 października 2014

 

(KUP BILET NA NIEDZIELĘ)

Niedziela upłynie pod znakiem Złotych Krążków 2014. Za sprzedaż płyt w Chrześcijańskim Graniu otrzyma go magda.lena frączek. Jej płyty niezmiennie od 3 lat są bestsellerami – zawsze obecne w TOP8. Magda karierę zaczynała z zespołem Love Story, który został Debiutem 2011 (w pierwszej edycji Koncertu Debiuty). Jej debiutancki solowy album “Effatha” zdobył w tym roku Feniksa 2014 w kategorii muzyka chrześcijańska. Na Festiwalu zagra koncert, w którym usłyszymy także najnowsze kompozycje. Jako support Magdy zagra zespół wyłoniony w plebiscycie internetowym (głosowanie do 22 września przez www.chrzescijanskiegranie.pl)

 

https://www.youtube.com/watch?v=jw8hbnzSQDA

 

Supportem dla Magdy będzie hip-hopowy Zetaigreka, który wraz z Pawłem Zalewskim tworzy skład Wyrwanych z Niewoli. Zostali oni wybrani w plebiscycie internetowym. Pełni energii i zawsze z przesłaniem Dobrej Nowiny!

 

Dodaj komentarz

Scroll to Top