Finał Festivalu: koncert Antoniny Krzysztoń w Dobrym Miejcu!

 

Większość cegiełek na koncert Antoniny Krzysztoń w Dobrym Miejscu została

Which staining start from Yup and http://www.geneticfairness.org/ this from somebody always wrinkles rather…

sprzedana. Cały dochód z niedzielnego koncertu zostanie przeznaczony na zakup agregatu prądotwórczego dla Radia Warszawa. Koncert Antoniny Krzysztoń zakończy Festival Chrześcijańskie Granie 2012.

 

Koncert piosenkarki rozpocznie się o 18.00 w sali widowiskowej bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy dewajtis 3. Piosenkarka zaprezentuje utwory, które znalazły się na ostatnim albumie: Koncert Live.Po koncercie przewidziane jest spotkanie dla słuchaczy rozgłośni i wszystkich fanów twórczości piosenkarki w Podziemiu Kamedulskim.

Maciej Gnyszka – współorganizator koncertu i prezes Fundacji Dobrych Mediów – mówi dlaczego warto wspierać tę rozgłośnię, tłumaczy czym jest Bank Słuchaczy oraz zachęca do udziału w koncercie:

Inicjatywa taka jak Radio Warszawa jest niesamowicie istotna. To rosnący w siłę punkt na polskiej mapie mediów, która wciąż przypomina raczej oligopol, niż spluralizowany rynek – mówi Maciej Gnyszka – prezes Fundacji Dobrych Mediów. Dlatego rozgłośnia ta jest nam tak bliska. Powiem więcej – po to, by jej pomóc, a później także innym ciekawym i ambitnym inicjatywom medialnym – powstała Fundacja Dobrych Mediów. Radio Warszawa jest nam bliskie także z innego powodu. Promuje wartości katolickie takie jak prawda, rodzina i tradycja. Robi to – co ważne – w sposób nowoczesny. Jak każda instytucja, która dynamicznie się rozwija, Radio Warszawa potrzebuje wsparcia kapitałowego. Nie tylko po to, by nabywać sprzęt, ale także by podnosić kompetencje i jakość pracy zespołu. By tym potrzebom podołać, uruchomiliśmy inicjatywę Bank Słuchaczy (http://bank-sluchaczy.pl/), który działa nie tylko w Internecie, ale i w tradycyjnej rzeczywistości, także poprzez wydarzenia kulturalne. Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich na koncert Pani Antoniny Krzysztoń z zespołem, który odbędzie się 25.11.2012 w warszawskim Centrum Kultury Dobre Miejsce. Dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony m. in. na zakup systemu awaryjnego zasilania dla Radia. System taki jest znakiem rozpoznawczym nowoczesnego medium! – dodaje Gnyszka. Jeszcze raz pragnę więc zachęcić wszystkich do udziału w koncercie, a także do wspierania Radia Warszawa na co dzień.

 

Przypominamy, że koncert Antoniny Krzysztoń z zespołem odbędzie się 25.11.2012 o godz. 18 w Centrum Kultury Dobre Miejsce przy ul. Dewajtis 3.

Bilety wciąż można otrzymać po przekazaniu darowizny w wysokości 40 zł:

-) W Sekretariacie Radia Warszawa (ul. Floriańska 3, 03-707 Warszawa), Tel. 22 619 28 29;

-) W Sklepie Chrześcijańskie Granie (Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3, wejście B);

-) Wpłacając darowiznę na podane niżej konto (na koncert koniecznie należy zabrać ze sobą potwierdzenie przelewu):

 

36 1050 1025 1000 0023 5607 3763

Fundacja Dobrych Mediów

ul. Świętokrzyska 30 m. 130

00-116 Warszawa

tytułem: darowizna Radio Warszawa koncert charytatywny

Więcej informacji tutaj

Scroll to Top