0. Festiwal Chrześcijańskie Granie - TRANSMISJA ON-LINE

10. Festiwal Chrześcijańskie Granie – TRANSMISJA ON-LINE

Już dzisiaj odbędzie się Festiwal Chrześcijańskie Granie. To jubileuszowa, dziesiąta edycja tego wydarzenia, która w tym roku odbywa się w Chorzowie. Transmisja on-line dostępna będzie od 20.00 na kanale www.1on.pl

Cztery zespoły będące nadzieją polskiej sceny chrześcijańskiej na jednej scenie, koloryt stylów muzycznych przez nich prezentowanych oraz wiele kawałków pizzy – jako tradycyjnego dania serwowanego przez organizatorów uczestnikom – tak w skrócie można podsumować każdy z dotychczasowych Festiwali pod marką „Chrześcijańskie Granie”.

W tym roku, w związku z pandemią, koncert ma nieco inny charakter – mówi Michał Guzek z Fundacji Chrześcijańskie Granie- przede wszystkim musieliśmy zrezygnować z obecności publiczności. Mimo to sedno, cel koncertu pozostają bez zmian. Chociaż są jeszcze dwie rzeczy niezmienne – dodaje Michał Guzek – pierwsza to koloryt zespołów i stylów muzycznych; druga to pizza, która służy zgłodniałym po występie artystom- mówi twórca Festiwalu.

Tym razem do boju o Złoty Krążek oraz tytuł Debiutu 2021 przystąpią zespoły: Półpiętro z Poznania, JEDNO z Krakowa i Tarnowa oraz SEMEION z Małopolski. Z kolei jako Gwiazda tegorocznej edycji wystąpi Monika Giergiel z zespołem.

Koncert został nagrany w znajdującym się w Parku Śląskim w Chorzowie studiu Śląskiej Agencji Reklamy i Marketingu, należącym do Adama Guzdka, pomysłodawcy Festiwalu „Bądź Jak Jezus” oraz projektu „Betlejem w Polsce”.

Zespoły oceni JURY w składzie: Adam Guzdek oraz Szymon Babuchowski, dziennikarz „Gościa Niedzielnego” i lider zespołu DOBRE LUDZIE oraz Adam Batruch, producent i twórca studia L.I.F.E Produkcja z Białegostoku.

10. Festiwal Chrześcijańskie Granie – TRANSMISJA ON-LINE       

Transmisja Festiwalu odbędzie się 26 maja 2021, o 20.00 na kanale www.1on.pl – wystarczy, że klikniesz w przycisk poniżej

Celem Festiwalu jest przede wszystkim ewangelizacja a także promocja młodych, dobrze zapowiadających się wykonawców muzyki CCM. Pomysłodawcą Festiwalu jest Michał Guzek, twórca sklepu Chrześcijańskie Granie. Organizatorem jest Fundacja pod tą samą nazwą.

Współorganizatorami X edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie są: Śląska Agencja Reklamy i Marketingu Adama Guzdka oraz Dobre Miejsce z warszawskich Bielan, które gościło większość z dotychczasowych edycji Festiwalu.

Scroll to Top