Magda.lena Frączek

Magda.lena Frączek zaprasza na Festival

 

Do festiwalu pozostał już tylko miesiąc, rozpoczynamy więc prezentację naszych artystów. Love Story w zeszłym roku zgarnęło Złoty Krążek za najlepiej sprzedającą się płytę w chrzescijanskiegranie.pl. Co ciekawe, w tym roku jest podobnie. „Talitha Kum” od dwóch lat jest najlepiej sprzedającą się płytą!

 

Na początek – krótka prezentacja zespołu.

MAGDA FRĄCZEK i LOVE STORYto młodzi, bardzo twórczy artyści, wprowadzający świeży powiew na szeroko pojmowanym tzw. rynku muzycznym. Ich pragnieniem jest dzielenie się osobistym doświadczeniem walki o prawdziwą, czystą miłość – czystość przedmałżeńską, czystość serca. Wraz z ukazaniem się studyjnej płyty, Ogólnopolska Lista Przebojów Muzyczne Dary, okrzyknęła zespół Debiutem Roku 2010, wręczając zespołowi nagrodę Złotego Gonga w tej kategorii.W roku 2011 otrzymali tytuł – Debiut roku – w konkursie DEBIUTY organizowanym przez Dobre Miejsce i Chrześcijańskie Granie. W czerwcu 2013 roku Magda Frączek wydała bardzo dobrze przyjętą, solową płytę „Effatha”.

_DSC0416 _DSC0539

 

Z końcem września zespół oficjalnie zakończył działalność, co nie oznacza, że historia opowiadana przez kapelę zakończyła się. Liderka i spiritus movens – Magda Frączek, kontynuuje działalność sceniczną – już jako magda.lena frączek.

„Oczywiście, nic już nie będzie takie samo. I to rzeczywiście zawsze wzbudza niewymuszoną nostalgię. Trudno, żeby było. Dojrzewamy tak samo jak i Wy. Muzyka i teksty dorastają wraz ze mną. Zwykle jednak okazuje się, że to co za zakrętem przyćmiewa nasze oczekiwania.” – napisała Magda na facebooku.

Wracając więc do tego co jest „za zakrętem”. Jest dobrze. Ciekawie. A droga coraz lepszej jakości. „Effatha” jest albumem dla kobiet, bo i o nich traktuje. Swoisty koncept album, gdzie utwory nazwane imionami kobiet, opowiadają historie oparte na biblii i przeżyciach autorki. Rewelacyjnie wyprodukowany przez Leszka Łuszca. Niebanalny i różnorodny – w zasadzie znajdziemy tam zarówno disco, pop, rock jak i balladę. Wszystko podane w alternatywnych brzmieniach.

 

Zapraszamy was serdecznie na Festival! Magda zagra nie tylko nowe utwory, ale też coś niecoś z repertuaru Love Story, więc może być to niepowtarzalna okazja do posłuchania ich na żywo. Do zobaczenia!

Scroll to Top