Polecamy: koncert Bądź Jak Jezus 2018 – 31 maja 2018

Na festiwalu Bądź jak Jezus 2018 po raz kolejny pojawi to co w muzyce CCM najciekawsze i wartościowe. Znamy już gwiazdy koncertu, w tym: for King & Country oraz Britt Nicole. Pojawią się też Adam Bubik, Poison i Pathlife – laureat konkursu Non Stop CCM.  – informuje serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Bądź jak Jezus jest partnerem 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie

 

„Bądź jak Jezus!” to koncert ewangelizacyjny, który gromadzi chrześcijan z całej Polski. Po raz pierwszy odbył się w 2010 roku i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem oraz ogromnym zainteresowaniem. Cechą charakterystyczną wydarzenia jest obecność gwiazd muzyki CCM zza oceanu. A my możemy powiedzieć z czystym sumieniem – co roku jest wspaniała atmosfera!

 

Chrześcijańskie Granie poleca!! Zobacz: Była moc! Bądź jak Jezus 2017 za nami [relacja]

 

Zabierzcie ze sobą rodziny, przyjaciół, sąsiadów i znajomych spędzimy wspólnie wspaniały dzień. Jak zawsze, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Będą wspaniali wykonawcy, bezpłatne miasteczko zabaw dla dzieci, stoiska chrześcijańskich wydawców z książką, muzyką i filmem, stoiska różnych wspólnot.

 

Celem Koncertu jest budowanie jedności w wymiarze religijnym, rodzinnym i społecznym. Chcemy pokazać nowe, dynamiczne i pełne zaangażowania chrześcijaństwo. Człowiek wierzący to nie archaicznie myślący konserwatysta, ale nowoczesny i racjonalny członek polskiego i europejskiego społeczeństwa, który nie boi się mówić, że Bóg istnieje, jest Stworzycielem i działa w świecie.

 

Mysłowice to najjaśniejszy punkt na mapie Polski dla muzyki CCM. W bieżącym roku Dekanat Mysłowicki obchodzi jubileusz 150 lecia. Od lat koncert szczyci się tym, że zaprasza zagraniczne gwiazdy współczesnej muzyki chrześcijan (CCM) – na mysłowickiej scenie wystąpiły takie gwiazdy jak Israel Houghton czy Christafari.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

 

Za: www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Polecam wydarzenia:
8. Festiwal Chrześcijańskie Granie – Warszawa, Arena Ursynów, 25 listopada 2018
Koncert Antoniny Krzysztoń ( kup bilet: www.eventim.pl)

Scroll to Top