SPONSORZY

Firma DOBERMAN Sp. z o.o. powstała w 2017 r. jako organizacja zrzeszająca specjalistów od ochrony osób. Nasi specjaliści dzięki swojemu doświadczeniu oraz wieloletniemu treningowi potrafią zminimalizować ryzyko zagrożeń oraz odeprzeć je. Dzięki temu, że jesteśmy firmą rodzinną korzystamy z wieloletniego doświadczenia naszej kadry zarządzającej, jednocześnie wprowadzając nowoczesne metody zarządzania firmą.

Więcej o firmie można znaleźć na stronach:

– oraz stronę internetową:
OFFICE HEAVEN o sobie:
Szanowni Państwo,

zapewne każdy z nas zastanawiał się nie raz jak będzie w niebie. I z całą pewnością każdy z nas miał na to inny pomysł i oczekiwania.

My osobiście doszliśmy do wniosku, że, na szczęście, nawet nie jesteśmy w stanie sobie tego wyobrazić jak tam będzie, ale co do jednej rzeczy jesteśmy pewni i na ten temat mamy jedno zdanie – że nie będzie trzeba się tam już o nic troszczyć.

Zakładając OFFICE HEAVEN przyjęliśmy za cel zapewnienie naszym klientom spokoju i uwolnienie od trosk związanych z zaopatrzeniem biura, by mogli skupić się na swojej podstawowej działalności

http://www.officeheaven.pl/

 

Meryland – żłobek, opieka dzienna

Jako mama 4 dzieci doskonale wiem, jak trudne decyzje rodzice muszą podejmować w momencie zakończenia urlopu macierzyńskiego. Oczywiście pierwsza z nich to czy wracać do pracy? Jeśli tak, to komu powierzyć pod opiekę swoje dziecko?

Dlatego też postanowiłam stworzyć Meryland – miejsce, w którym w domowych, bezpiecznych warunkach dzieci będą czuły się jak u mamy.

https://www.meryland.pl/o-nas

 

Szukamy firm, partnerów i osób, które chciałyby współtworzyć 8. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Skontaktuj się z nami: fundacja@chrzescijanskiegranie / tel.513 844 481

Theme by Anders Norén