Zespoły

Przegląd Chrześcijańskie Granie – znamy werdykt !!!

Przegląd Chrześcijańskie Granie - zobacz kto wygrał!

Warszawa: Znamy już werdykt X Przeglądu Chrześcijańskie Granie. Zwycięzcy odbiorą nagrody podczas 7.Festiwalu Chrześcijańskie Granie na Arena Ursynów w Warszawie już 26 listopada.

 

Jury Przeglądu „Chrześcijańskie Granie” w składzie:
ks. prof. dr hab. Andrzej Filaber – przewodniczący Jury,
p. prof. dr hab. Zofia Konaszkiewicz
p. Małgorzata Hutek
p. Michał Guzek

 

WERDYKT X PRZEGLĄDU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE:

W kategorii zespołów wokalnych „Dzieci od klasy IV szkoły podstawowej i gimnazjum”: przyznaje nagrodę główną w wysokości 1000 zł: Scholi Angelo z parafii pod wezwaniem Zwiastowania Pańskiego w Piotrkowicach (diecezja kielecka). Wyróżnia zespół Wesołe Nutki z Szkoły Podstawowej nr 65 w Łodzi za wykonanie piosenki religijnej pt: Jesteś blisko mnie.

 

W kategorii „Starszej młodzieży” przyznaje nagrodę w wysokości 1000 zł: zespołowi Złoty akord z parafii pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa i Męczennika w Tarczynie. Wyróżnia i z wielkim uznaniem wyraża się o różnych formach prezentacji piosenki religijnej przez grupy: Hope 4 street Klubu Młodzieżowego Dobre Flow na warszawskiej Pradze i Vitis-17 z parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Tarnowie oraz solistki z zespołów: Justyny Jędrusik i Kalaakand z kościoła Przemienienia Pańskiego w Katowicach.

 

Jury docenia pracę wszystkich dyrygentów i kierowników zespołów dziecięcych i młodzieżowych zaangażowanych w promocję piosenki religijnej. Wyraża nadzieję, że Przegląd będzie kontynuowany w następnych latach.

 

 

WSPIERAJ 7. FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

„Chrześcijańskie Granie idzie w świat! Tworzymy największy festiwal chrześcijańskiej muzyki i potrzebujemy Twojej pomocy. Możesz dołożyć cegiełkę albo zgarnąć pakiet biletów w najlepszej cenie!” – czytamy na stronie projektu zrzutka.pl

 

„Chcemy dotrzeć z informacją o Festiwalu Chrześcijańskie Granie jak najszerzej. W tym momencie, żeby dopiąć budżet potrzebujemy ponad 7 tysięcy złotych. Chcielibyśmy promować go nowoczesnymi mediami poprzez spoty radiowe i informacje na ulicach miast. Żebyśmy mogli to zrobić potrzebujemy dodatkowego wsparcia. Już dzisiaj dziękujemy za hojność. Każdy kto zakupi bilet na festiwal już dołożył małą cegiełkę, a każdy kto dorzuci się do zbiórki pomoże budować nam fundamenty pod polską scenę muzyki z ewangelizacyjnym przekazem. Dzisiaj, żeby dotrzeć do tysięcy osób potrzebujemy dobrej kampanii medialnej. Stwórzmy ją razem.” – mówi Michał Guzek, prezes fundacji Chrześcijańskie Granie.

W ramach wsparcia projektu na stronie zrzutka.pl można zdobyć bilety na festiwal czy móc zapowiedzieć koncert.

7. Festiwal Chrześcijańskie Granie po raz pierwszy odbędzie się na Arenie Ursynów. Na scenie zagrają debiutanci, profesjonaliści a także na krótki moment amatorzy. Wydarzenie rozpocznie się Eucharystią sprawowaną przez bp. Rafała Markowskiego, natomiast zakończy Uwielbieniem z Gospel Rain. W programie znajdzie się m.in. Koncert Premiery, strefy dla singli, powołaniowo-rodzinna czy dla dzieci.

 

Bilety na festiwal można zakupić na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

Comments are Closed

Theme by Anders Norén